I-IV darbo laikas 18:00

Apmokėjimas gavus prekes

Nemokamas pristatymas

365 dienų pinigų grąžinimo garantija

Užsiemame malkų prekyba visoje Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje. Galime pasiulyti konkurencingą kainą ir aukštos kokybės malkas tokias kaip mūsų asortimente, turime – 

Ieškote malkų Klaipėdoje?

Mes siūlome kokybiškas, kaitrias, sausas ir skaldytas malkas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Malkos yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie vertina autentišką šilumos kokybę ir ekonomiškumą. Radote pigiau? Informuokite.

Malkų pristatymas

Mūsų e-parduotuvėje užsisakykite malkas internetu ir mes pristatysime jas tiesiai į Jūsų namus ar kitą pasirinktą pristatymo vietą. paskambinkite mums dabar ir mes padėsime Jums rasti tinkamiausią malkų pasirinkimą! Savo nuosavu transportu užsakymą pristatysime bet kurioje Lietuvos vietoje.
Pristatymo laikotarpis – priklauso nuo užsakymo užimtumo ir kitų faktorių, tačiau dažniausiai klientams atvežame anglį per 1-7 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

Iškrovimas – fasuotas, pakuotas malkas iškrauname krautuvo pagalba. Mašina malkų tiesiog išverčiame. Jei turite blogą priėjimą informuokite, kad galėtume išvengti nesklandumų pristatymo metu.

alksnines malkos
0
No products in the cart.