I-IV darbo laikas 18:00

Apmokėjimas gavus prekes

Nemokamas pristatymas

365 dienų pinigų grąžinimo garantija

Užsiemame granulių prekyba visame Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Galime pasiulyti konkurencingą kainą ir aukštos kokybės granules  tokias kaip medžio pjuvenų ar kitos rūšies grunules. Asortimente turime – 

Ieškote granulių Vilniuje?

Mes siūlome kokybiškas, ilgai degančias granules Vilniuje ir Vilniaus rajone. Granulės yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie vertina kokybišką šilumą už gerą kainą. Radote pigiau? Informuokite.

Granulių pristatymas

Mūsų e-parduotuvėje užsisakykite granules internetu ir mes pristatysime jas tiesiai į Jūsų namus ar kitą pasirinktą pristatymo vietą. paskambinkite mums dabar ir mes padėsime Jums rasti tinkamiausią granulių rūšies pasirinkimą! Savo nuosavu transportu užsakymą pristatysime bet kurioje Lietuvos vietoje.


Pristatymo laikotarpis – priklauso nuo užsakymo užimtumo ir kitų faktorių, tačiau dažniausiai klientams atvežame granules per 1-7 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo dienos.

Iškrovimas – granules iškrauname krautuvo pagalba, jei turite blogą priėjimą informuokite, kad galėtume išvengti nesklandumų pristatymo metu.

granulių pristatymas
medzio granules
0
No products in the cart.